Belangrijke e-mailadressen

BESTUUR

Voorzitter: Dhr. M. Helmink - voorzitter@vvHardinxveld.nl
Secretaris: Mevr. A.L. Timmer- Tromp - secretaris@vvHardinxveld.nl
Penningmeester: Dhr. K. van Lopik - penningmeester@vvHardinxveld.nl
Sponsoring: Robin Rozeboom Bos - sponsoring@vvHardinxveld.nl
Technische zaken: Dhr. C. van Andel - technischezaken@vvHardinxveld.nl
Algemene zaken: Mevr. P. Klein - van Zwienen - algemenezaken@vvHardinxveld.nl

COORDINATOREN

Hoofd Jeugd Opleiding: S. Klop - hjo@vvhardinxveld.nl
JO19: C. van Andel - jo19-coordinator@vvhardinxveld.nl
JO17: C. van Andel - jo17-coordinator@vvhardinxveld.nl
JO15: M. Timmer - jo15-coordinator@vvhardinxveld.nl
JO13: M. Timmer - jo13-coordinator@vvhardinxveld.nl
JO11: Vacant (tijdelijk B. Schröder) - jo11-coordinator@vvhardinxveld.nl
JO9:  Vacant (tijdelijk B. Schröder) - jo9-coordinator@vvhardinxveld.nl
JO8:  Vacant (tijdelijk B. Schröder) - jo8-coordinator@vvhardinxveld.nl
JO7:  Vacant (tijdelijk B. Schröder) - jo7-coordinator@vvhardinxveld.nl
Meisjes/dames: B. v. d. Bout - dames-meisjescoordinator@vvhardinxveld.nl

OVERIGE

Jeugdsecretariaat - jeugdsecretariaat@vvhardinxveld.nl
Oefenwedstrijden - oefenwedstrijden@vvhardinxveld.nl
Programma - programma@vvhardinxveld.nl
Toernooien - toernooien@vvhardinxveld.nl
Webmaster - webmaster@vvhardinxveld.nl
Wedstrijdsecretariaat Zaterdagafdeling - wedstrijdsecretariaatzaterdag@vvhardinxveld.nl
Wedstrijdzaken - wedstrijdzaken@vvhardinxveld.nl
Zaterdagcommissie - zaterdagcommissie@vvhardinxveld.nl

Delen

Onze hoofdsponsors

Adresgegevens

Sportcomplex:
Sluisweg 131a / 3371 ET
(geen postbus aanwezig)
Hardinxveld-Giessendam

Postadres:
Postbus 139 / 3370AC
Hardinxveld-Giessendam

Tel. kantine:
0184-612956

Tel. commissiekamer:
0184-617029
Plan uw route

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!