Programma

Hier kunt u het programma voor alle teams vinden. U kunt het programma sorteren op datum en op team en u kunt er voor kiezen om alleen de thuis- en uitwedstrijden laten zien.

In het programma wordt van wedstrijden die herkeurd worden, de tekst lichtgrijs en schuingedrukt weergegeven, zodat deze duidelijk herkenbaar zijn. Ook staat er in de kolom "type" dan "herk." (= herkeuren) als tekst. De opmerkingen m.b.t. het herkeuren krijg je te zien als je op de info knop van een wedstrijd klikt (= het bolletje met de i).
Wedstrijden die herkeurd worden, worden daarnaast ook weergegeven op de pagina Afgelastingen.

Heeft u vragen? Dan kunt u mailen naar programma@vvhardinxveld.nl.


Datum Tijd Thuis Uit Info
30 okt 15:00 Schoonhoven 1 Hardinxveld 1
20 nov 14:45 Dubbeldam 1 Hardinxveld 1
6 nov 14:30 Hardinxveld 1 Streefkerk 1
27 nov 14:30 Dilettant 1 Hardinxveld 1
23 okt 14:30 Hardinxveld 1 Lekkerkerk 1
5 nov 20:00 Lekvogels 35+1 Hardinxveld 35+1
19 nov 21:00 Lekvogels 35+1 Hardinxveld 35+1
19 nov 20:00 Raptim 35+1 Hardinxveld 35+1
5 nov 21:30 Hardinxveld 35+1 Ameide 35+1
19 nov 21:30 Hardinxveld 35+1 Ameide 35+1
19 nov 20:30 Hardinxveld 35+1 Unitas 35+1
5 nov 20:30 Hardinxveld 35+1 Raptim 35+1
5 nov 21:00 Unitas 35+1 Hardinxveld 35+1
9 nov 20:15 Hardinxveld 1 Peursum 1
20 nov 12:30 VVGZ 2 Hardinxveld 2
30 okt 12:00 Wieldrecht 2 Hardinxveld 2
27 nov 12:30 Hardinxveld 2 Pelikaan 2
31 okt 10:00 Hardinxveld 2 (zon) RFC 3 (zon)
21 nov 10:00 Raamsdonk 4 (zon) Hardinxveld 2 (zon)
17 okt 10:00 ZBC'97 4 (zon) Hardinxveld 2 (zon)
7 nov 11:00 Oosterhout 4 (zon) Hardinxveld 2 (zon)
6 nov 12:15 EBOH 2 Hardinxveld 2
23 okt 14:30 ASH 1 Hardinxveld 2
27 nov 12:30 Rijsoord 3 Hardinxveld 3
6 nov 12:30 Sliedrecht 3 Hardinxveld 3
20 nov 14:30 Hardinxveld 3 Oranje Wit 4
30 okt 14:30 Hardinxveld 3 De Zwerver 3
23 okt 14:30 Hardinxveld 3 Sleeuwijk 2
30 okt 13:00 Sleeuwijk 4 Hardinxveld 4
27 nov 14:30 Hardinxveld 4 Schelluinen 3
20 nov 15:00 Oranje Wit 7 Hardinxveld 4
6 nov 14:30 Hardinxveld 4 Dubbeldam 4
30 okt 12:30 Hardinxveld 5 Kozakken Boys 4
27 nov 15:00 Unitas 3 Hardinxveld 5
20 nov 12:30 Hardinxveld 5 Sleeuwijk 3
6 nov 12:00 SV Meerkerk 3 Hardinxveld 5
23 okt 12:30 Hardinxveld 5 Peursum 3
20 nov 14:30 Hardinxveld 6 De Alblas 5
27 nov 12:30 ASWH 11 Hardinxveld 6
30 okt 14:30 Hardinxveld 6 Oranje Wit 10
6 nov 12:30 Alblasserdam 4 Hardinxveld 6
20 nov 14:30 Hardinxveld 7 Nieuw Lekkerland 6
6 nov 14:30 Sliedrecht 13 Hardinxveld 7
27 nov 14:30 Alblasserdam 5 Hardinxveld 7
13 nov 15:00 ASWH 7 Hardinxveld 7
30 okt 14:30 Hardinxveld 7 IFC 7
23 okt 14:30 Hardinxveld 7 Peursum 5
20 nov 14:30 Hardinxveld 8 Asperen 5
27 nov 14:30 Arkel 3 Hardinxveld 8
30 okt 14:30 Hardinxveld 8 VVAC 6
23 okt 14:30 Hardinxveld 8 Lekvogels 5
6 nov 14:30 SV Noordeloos 5 Hardinxveld 8
27 nov 14:30 Hardinxveld 9 Drechtstreek 9
13 nov 14:30 Hardinxveld 9 VV Papendrecht 6
20 nov 12:00 SC Emma 5 Hardinxveld 9
30 okt 13:00 Oranje Wit 11 Hardinxveld 9
6 nov 14:30 Hardinxveld 9 Sliedrecht 10
6 nov 12:30 Hardinxveld 10 Unitas 4
27 nov 12:30 Hardinxveld 10 Almkerk 4
20 nov 14:30 Peursum 6 Hardinxveld 10
30 okt 12:45 SVS'65 2 Hardinxveld 10
27 nov 14:30 Ameide 4 Hardinxveld 11
6 nov 14:30 SteDoCo 3 Hardinxveld 11
30 okt 12:30 Hardinxveld 11 Peursum 4
23 okt 12:30 Hardinxveld 11 Arkel 4
20 nov 12:30 Hardinxveld 11 Streefkerk 4
27 nov 14:30 Hardinxveld 12 Sleeuwijk 5
20 nov 14:30 Arkel 5 Hardinxveld 12
30 okt 14:30 Hardinxveld 12 Sliedrecht 14
6 nov 14:30 Nivo Sparta 6 Hardinxveld 12
23 okt 14:30 Sliedrecht 10 Hardinxveld 12
30 okt 10:30 Sliedrecht JO19-1 Hardinxveld JO19-1
23 okt 12:15 Groot-Ammers JO19-1 Hardinxveld JO19-1
6 nov 14:30 Hardinxveld JO19-1 Dubbeldam JO19-1
27 nov 14:30 Hardinxveld JO19-1 Drechtstreek JO19-1
20 nov 12:30 Pelikaan JO19-1 Hardinxveld JO19-1
20 nov 12:30 Hardinxveld JO19-2 Wilhelmina'26 JO19-1
23 okt 12:30 Hardinxveld JO19-2 LRC JO19-2
30 okt 12:30 Hardinxveld JO19-2 Drechtstreek JO19-4
6 nov 14:30 Teisterbanders JO19-1 Hardinxveld JO19-2
13 nov 12:30 Hardinxveld JO19-2 DSC JO19-2
27 nov 12:15 Nieuw Lekkerland JO17-1 Hardinxveld JO17-1
20 nov 11:45 Hardinxveld JO17-1 ASWH JO17-2
30 okt 11:45 Hardinxveld JO17-1 De Alblas JO17-1
6 nov 11:15 VVAC JO17-1 Hardinxveld JO17-1
13 nov 10:15 De Alblas JO17-1 Hardinxveld JO17-1
27 nov 10:30 Hardinxveld JO17-2 DFC JO17-1
6 nov 10:30 Hardinxveld JO17-2 ASWH JO17-3
20 nov 12:30 Rijsoord JO17-1 Hardinxveld JO17-2
30 okt 10:30 SV Noordeloos JO17-1 Hardinxveld JO17-2
23 okt 10:30 Hardinxveld JO17-2 GJS JO17-2
20 nov 12:15 VVGZ JO17-2 Hardinxveld JO17-3
27 nov 12:30 Hardinxveld JO17-3 Oranje Wit JO17-3
6 nov 12:30 Hardinxveld JO17-3 Groote Lindt JO17-2
20 nov 10:15 Pelikaan JO15-1 Hardinxveld JO15-1
23 okt 12:00 Drechtstreek JO15-1 Hardinxveld JO15-1
30 okt 12:30 RCD JO15-1 Hardinxveld JO15-1
6 nov 9:45 Hardinxveld JO15-1 Oranje Wit JO15-1
27 nov 9:45 Hardinxveld JO15-1 ASWH JO15-1
27 nov 10:00 Oranje Wit JO15-2 Hardinxveld JO15-2
6 nov 11:30 GJS JO15-2 Hardinxveld JO15-2
30 okt 10:30 Hardinxveld JO15-2 VVAC JO15-2
20 nov 10:30 Hardinxveld JO15-2 Sliedrecht JO15-2
20 nov 10:30 Hardinxveld JO15-3 Virtus JO15-3
30 okt 10:30 Hardinxveld JO15-3 ASWH JO15-4
27 nov 8:30 Groote Lindt JO15-2 Hardinxveld JO15-3
6 nov 8:30 De Alblas JO15-3JM Hardinxveld JO15-3
23 okt 10:30 Hardinxveld JO15-3 Sliedrecht JO15-4
13 nov 8:30 Rijsoord JO15-3 Hardinxveld JO15-3
27 nov 9:30 Dongen JO13-1 Hardinxveld JO13-1
6 nov 9:45 RCD JO13-1 Hardinxveld JO13-1
23 okt 9:00 Hardinxveld JO13-1 ASWH JO13-1
20 nov 9:00 Hardinxveld JO13-1 RKDVC JO13-1
23 okt 10:00 Oranje Wit JO13-2 Hardinxveld JO13-2
23 okt 9:00 Hardinxveld JO13-3 Sleeuwijk JO13-2
23 okt 9:30 BZC'14 JO8-1 Hardinxveld JO8-1
20 nov 10:15 Pelikaan MO19-1 Hardinxveld MO19-1
6 nov 10:30 Hardinxveld MO19-1 Beek Vooruit MO19-1
27 nov 10:30 Hardinxveld MO19-1 VVR MO19-1
13 nov 10:30 Hardinxveld MO19-1 Dubbeldam MO19-1
30 okt 13:05 Oranje Wit MO19-1 Hardinxveld MO19-1
23 okt 10:30 Hardinxveld MO19-1 De Zwerver MO19-1
27 nov 10:30 SV Meerkerk MO17-1 Hardinxveld MO17-1
20 nov 12:30 Hardinxveld MO17-1 ASWH MO17-1
20 okt 20:00 ST Almkerk/Altena MO17-1 Hardinxveld MO17-1
6 nov 10:30 Sliedrecht MO17-1 Hardinxveld MO17-1
13 nov 12:30 Hardinxveld MO17-1 Tricht MO17-1
6 nov 13:00 Waspik MO15-1 Hardinxveld MO15-1
30 okt 10:30 Hardinxveld MO15-1 Woudrichem MO15-1
27 nov 9:30 GDC MO15-1 Hardinxveld MO15-1
20 nov 10:30 Hardinxveld MO15-1 BZC'14 MO15-1
23 okt 10:00 BZC'14 MO15-1 Hardinxveld MO15-1
20 nov 9:00 Hardinxveld MO13-1 Oosterhout MO13-1
23 okt 9:00 Hardinxveld MO13-1 EBOH MO13-1
30 okt 10:30 Oosterhout MO13-1 Hardinxveld MO13-1
13 nov 10:30 EBOH MO13-1 Hardinxveld MO13-1
27 nov 9:00 Hardinxveld MO13-1 VV Papendrecht MO13-1
6 nov 9:00 Hardinxveld MO13-1 Oranje Wit MO13-2
23 okt 10:00 Terheijden MO11-1 Hardinxveld MO11-1
23 okt 15:00 VVAC VR1 Hardinxveld VR1
20 nov 14:30 MZC'11 VR1 Hardinxveld VR1
27 nov 12:30 Hardinxveld VR1 SVO W.V.V.'20 VR1
6 nov 12:30 Hardinxveld VR1 Unitas VR1
30 okt 13:00 DESK VR1 Hardinxveld VR1
19 nov 21:30 SteDoCo VR30+1 Hardinxveld VR30+1
5 nov 21:30 Hardinxveld VR30+1 VVAC VR30+1
19 nov 20:30 SVS'65 VR30+1 Hardinxveld VR30+1
5 nov 19:30 SVS'65 VR30+1 Hardinxveld VR30+1
5 nov 20:00 Hardinxveld VR30+1 GJS VR30+1
5 nov 21:00 SteDoCo VR30+1 Hardinxveld VR30+1
19 nov 19:30 Hardinxveld VR30+1 VVAC VR30+1
19 nov 21:00 Hardinxveld VR30+1 GJS VR30+1
Bekijk meer
Delen

Onze hoofdsponsors

Adresgegevens

Sportcomplex:
Sluisweg 131a / 3371 ET
(geen postbus aanwezig)
Hardinxveld-Giessendam

Postadres:
Postbus 139 / 3370AC
Hardinxveld-Giessendam

Tel. kantine:
0184-612956

Tel. commissiekamer:
0184-617029
Plan uw route

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!